DESIGN - projektowanie wnetrz,
M.A.K. Studio Design powstało z myślą aby tworzyć oryginalne i wyjątkowe wnętrza. Głównym celem jest kreowanie przestrzeni, która będzie posiadała niepowtarzalny klimat i charakter. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala Nam stworzyć wnętrze dostosowane do różnorodnych potrzeb.

Funkcjonalność i nowoczesny styl pozwalają Nam kreować niepowtarzalne aranżacje obiektów prywatnych jak również obiektów publicznych.

Nasze projekty powstają według ustalonych etapów współpracy z klientem.

ETAP I - Wstępna rozmowa z klientem
W trakcie pierwszego spotkania zapoznamy się z potrzebami oraz oczekiwaniami klienta. Poprzez rozmowę staramy się dostrzec Państwa styl oraz formę życia.

ETAP II - Tworzenie koncepcji
Po analizie Państwa potrzeb tworzymy koncepcję układów funkcjonalności danego wnętrza, z wyszczególnieniem przebudowy ścian działowych, sufitów, lokalizację punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, rozmieszczenie mebli i innych elementów wyposażenia wnętrza.

ETAP III - Spotkanie z inwestorem
Spotkanie i omówienie wykonanego projektu. Wybór materiałów: okładzin ściennych, podłóg, armatury, ceramiki oraz kolorystyka, które podkreślą charakter projektowanej przestrzeni.

ETAP IV - Wspólne zakupy
Na Państwa życzenie istnieje możliwość wspólnych wizyt w sklepach oraz pomoc w dokonaniu zakupów niezbędnych materiałów. Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem i wybierzemy odpowiednie elementy i dodatki wystroju projektowanego wnętrza spełniające Wasze oczekiwania.

ETAP V - Nadzór autorski
Na żądanie inwestora możemy prowadzić kontrolę zgodności realizacji robót z dokumentacją projektową.


2014 @ Made by tit0 for makdesignstudio